Tämä helium-koristelusarja yhdistää kaikki tarvittavat elementit tyylikkään ja värikkään tunnelman luomiseen, joka sopii erinomaisesti syntymäpäiville tai juhlateemaan. Se sisältää **kertakäyttöisen heliumpullon**, valikoiman **tummansinisiä** ja **pinkkiä** satiinipalloja sekä **valkoisen** satiininauhan** täydellisten sommitelmien tekemiseen.
**Heliumpullolla** voit täyttää jopa **30 ilmapalloa**, joko lateksi- tai foliopalloja. Helppokäyttöinen, siinä on integroitu venttiili ja selkeät ohjeet, jotka on painettu suoraan pakkaukseen nopeaa ja stressitöntä täyttöä varten.
Setti sisältää 6 satiinista tummansinistä ilmapalloa ja 6 satiinista vaaleanpunaista ilmapalloa, jotka on valmistettu luonnonlateksista ja joiden halkaisija on täytettynä noin 28 cm. Niiden elegantti viimeistely ja pehmeä, harmoninen väripaletti tuovat sisustukseesi hienostuneen tyylin. Ne voidaan täyttää ilmalla tai heliumilla halutusta vaikutelmasta riippuen.
Viimeistele lavastuksen 25 metrin (6 mm leveä) valkoisella satiininauhalla. Nauhalla voit sitoa ilmapallosi, tehdä kauniita solmuja tai jopa koristella pöytiäsi, lahjojasi tai kutsujasi tyylikkäästi.
Lateksi-ilmapallot leijuvat noin 67 tuntia olosuhteista riippuen. Kellumisajan pidentämiseksi niitä ei suositella täytettäväksi täyteen, mikä säilyttää ilmapallojen muodon ja optimoi heliuminkulutuksen.
Kun pullo on tyhjä, se voidaan kierrättää: varmista, että se on täytetty kunnolla, poista venttiili ja heitä pullo keltaiseen roskakoriin tai sopivaan kierrätyskeskukseen.
Tämä täydellinen ja tasapainoinen pakkaus, jossa on pehmeät ja hienostuneet sävyt, on ihanteellinen ratkaisu eleganttiin sisustukseen kaikessa yksinkertaisuudessaan.