Saliin koristelu
-
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 6 ilmapalloa
Normaalihinta 2,49 €NormaalihintaAlennushinta 2,49 €Loppuunmyyty -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 foliopallo
Normaalihinta 3,99 €NormaalihintaAlennushinta 3,99 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 5,25 €NormaalihintaAlennushinta 5,25 € -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 5,25 €NormaalihintaAlennushinta 5,25 € -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 4 ilmapalloa
Normaalihinta 4,99 €NormaalihintaAlennushinta 4,99 €Loppuunmyyty -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 2,99 €NormaalihintaAlennushinta 2,99 € -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 koriste
Normaalihinta 4,25 €NormaalihintaAlennushinta 4,25 €Loppuunmyyty -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 köynnös
Normaalihinta 4,25 €NormaalihintaAlennushinta 4,25 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 3 Köynnökset
Normaalihinta 6,35 €NormaalihintaAlennushinta 6,35 € -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 4,99 €NormaalihintaAlennushinta 4,99 € -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 ilmapallo , 1 pilli mukana
Normaalihinta 2,49 €NormaalihintaAlennushinta 2,49 € -
No reviews
Mukana: 1 sydänilmapallo , 15 sydänilmapalloympyrää , 1 jalusta , 4 putkea liittimillä
Normaalihinta 21,05 €NormaalihintaAlennushinta 21,05 € -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 seppele
Normaalihinta 2,99 €NormaalihintaAlennushinta 2,99 €Loppuunmyyty -
AlennusmyyntiNo reviewsMukana: 1 seinäkoriste
Normaalihinta 69,99 €Normaalihinta89,99 €Alennushinta 69,99 €Alennusmyynti -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 2,49 €NormaalihintaAlennushinta 2,49 € -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 10,55 €NormaalihintaAlennushinta 10,55 € -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana: 5 ilmapalloa
Normaalihinta 3,15 €NormaalihintaAlennushinta 3,15 €Loppuunmyyty -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 rusetti
Normaalihinta 4,99 €NormaalihintaAlennushinta 4,99 €Loppuunmyyty -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 Nud de porte
Normaalihinta 23,99 €NormaalihintaAlennushinta 23,99 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 1 rusetti
Normaalihinta 3,49 €NormaalihintaAlennushinta 3,49 € -
No reviews
Mukana: 1 solmu
Normaalihinta 3,49 €NormaalihintaAlennushinta 3,49 € -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: Polttoainepumpun muotoinen annostelija
Normaalihinta 44,88 €NormaalihintaAlennushinta 44,88 €Loppuunmyyty -
No reviewsLoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 3,99 €NormaalihintaAlennushinta 3,99 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 1 seppele
Normaalihinta 4,75 €NormaalihintaAlennushinta 4,75 € -
No reviews
Mukana: 8 ilmapalloa
Normaalihinta 3,69 €NormaalihintaAlennushinta 3,69 € -
No reviews
Mukana: 6 koristeet
Normaalihinta 3,69 €NormaalihintaAlennushinta 3,69 € -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 3,69 €NormaalihintaAlennushinta 3,69 € -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 paperiketju
Normaalihinta 12,99 €Normaalihinta14,99 €Alennushinta 12,99 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 1 diskopallo
Normaalihinta 10,99 €NormaalihintaAlennushinta 10,99 € -
No reviews
Mukana: 56 ilmapalloa
Normaalihinta 21,05 €NormaalihintaAlennushinta 21,05 € -
No reviews
Mukana:-1 Viiri -1 naru
Normaalihinta 4,69 €NormaalihintaAlennushinta 4,69 € -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana:-2 vaaleansinisellä painettua palloa -1 unikkopastellipallo -2 kuninkaansinisiä pastellipalloja -1 kiiltävä kultainen pallo
Normaalihinta 3,59 €NormaalihintaAlennushinta 3,59 €Loppuunmyyty -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 köynnös
Normaalihinta 5,99 €NormaalihintaAlennushinta 5,99 € -
No reviews
Mukana: 7 viiriä, 2 Nuds
Normaalihinta 6,99 €NormaalihintaAlennushinta 6,99 € -
No reviewsNormaalihinta 2,19 €Normaalihinta
Alennushinta 2,19 € -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 7,99 €NormaalihintaAlennushinta 7,99 € -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallo
Normaalihinta 4,29 €NormaalihintaAlennushinta 4,29 € -
No reviews
Mukana: 4 joulukuusen koristeet
Normaalihinta 14,99 €NormaalihintaAlennushinta 14,99 € -
No reviews
Mukana: 1 ilmapallokuusisetti
Normaalihinta 25,99 €NormaalihintaAlennushinta 25,99 € -
No reviewsNo reviewsMukana: 1 jouluköynnös
Normaalihinta 26,99 €NormaalihintaAlennushinta 26,99 € -
LoppuunmyytyNo reviewsMukana: 1 pussi 400 g kuivattuja luonnonkukkapaperisiruja
Normaalihinta 32,99 €NormaalihintaAlennushinta 32,99 €Loppuunmyyty -
No reviews
Mukana: 1 joulupallo
Normaalihinta 2,99 €NormaalihintaAlennushinta 2,99 € -
No reviews
Mukana: 2 nuds
Normaalihinta 2,89 €NormaalihintaAlennushinta 2,89 € -
No reviews
Mukana: 19 tummanpunaisia ilmapalloja 30 cm, 18 valkoista ilmapalloa 30 cm , 18 metallinhohtoista kultailmapalloa 30 cm , 8 tummanpunaista ilmapalloa 12 cm , 9 valkoista ilmapalloa 12 cm , 8 metallinhohtoista kultailmapalloa 12 cm , 4 m muovinauhaa , liimapisteet , kokoamisohje
Normaalihinta 21,99 €NormaalihintaAlennushinta 21,99 € -
No reviews
Mukana: 1 kruunu
Normaalihinta 4,89 €NormaalihintaAlennushinta 4,89 € -
No reviews
Mukana: 1 koriste
Normaalihinta 4,99 €NormaalihintaAlennushinta 4,99 € -
No reviews
Mukana: 1 kimppu
Normaalihinta 18,99 €NormaalihintaAlennushinta 18,99 € -
No reviews
Mukana: 238 ilmapalloa
Normaalihinta 33,99 €NormaalihintaAlennushinta 33,99 € -
No reviews
Mukana: 240 ilmapalloa
Normaalihinta 32,99 €NormaalihintaAlennushinta 32,99 € -
No reviews
Mukana: 1 figuuri
Normaalihinta 7,99 €NormaalihintaAlennushinta 7,99 €
Suurin valikoima parhaaseen hintaan
Koko juhlatilan koristelu löytyy Vegaoo'lta! Olemme valinneet laajan valikoiman juhlatilan koristelua kaikkiin tilaisuuksiin ja tapahtumiin. Pyhän Patrickin päivä, olutfestivaali, syntymäpäivä, eläkkeelle jääminen, häät, ristiäiset ja paljon muuta juhlimisen ja juhlapaikan tai kotisi koristelun varalle! Suurin valikoima juhlakoristeita, kuten jopa 6 metriä pitkiä paperinauhoja. Ja tuote, jota kaikki ostavat juhliin, ovat tietenkin ilmapallot: meillä on suurin valikoima erikokoisia ja -värisiä ilmapalloja juhlaasi varten. Tarjoamme myös numero- ja kirjainmuotoisia ilmapalloja sisä- tai ulkotilojen persoonalliseen koristeluun! Pyöreitä värillisiä paperilyhtyjä moderniin koristeluun. Tarjoamme myös juhlatilan koristelua, jossa on suurin valikoima juhla-artikkeleita parhaaseen hintaan.
Juhlakoristelu Vegaoo'ssa
Juhlan järjestämiseksi siihen on syytä valmistautua ajoissa, valitse personoitu ja 100 % omaperäinen koristelu. Älä missaa laajaa valikoimaamme paperisia nauhoja, pöytäkoristeita ja kaikenlaisia juhla-artikkeleita, kuten asuja aikuisille ja lapsille. Suurin valikoima asuja ja juhla-artikkeleita Vegaoo'ssa. Löydä laaja valikoimamme syntymäpäiväjuhlien koristelua, juhlatilan koristelua… Jokainen tilaisuus on hyvä syy teemajuhliin. Paperiset nauhamme koristavat täydellisesti juhlatilasi syntymäpäivää varten, eläkkeelle jäämistä varten, teemailtaa.










![[ERREUR: Impossible de télécharger l'image (404)]](http://www.vegaoo.fi/cdn/shop/files/ballon-en-aluminium-debout-lapins-51-x-60-cm_351243_1.jpg?v=1777531708&width=533)

































